Jasminer X44-P
Daglig fortjeneste$9.31
Inntekt / dag$11.54med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.2361.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 2
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1182 dager | $11,000 | $11,000Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1719 dager | $15,999 | $15,999Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $11.54 | −$2.23 | $9.31 |
| Uke | $80.76 | −$15.59 | $65.16 |
| Måned | $346.10 | −$66.83 | $279.27 |
| År | $4,211 | −$813.10 | $3,398 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentJasminer
ModellJasminer X44-P
Også kjent somJasminer X44-P 23400Mh ETC/ZIL
LanseringJun 2025
AlgoritmeEtHash
Hashrate23,400 MH/s
Effekt2,550 W
Effektivitet0.1 J/MH
Støy80 dB
KjølingAir cooling
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Jasminer X44-P er en ASIC-miner fra Jasminer for EtHash-algoritmen med 23,400 MH/s ved 2,550 W. Den kom på markedet i juni 2025. Med 0.1 J/MH er den 82 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $9.31 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $11,000. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1182 dager. Med 80 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 12,500 MH/s | 2,300 W | $4.15 | |
| 10,000 MH/s | 1,500 W | $3.62 | |
| 9,500 MH/s | 2,470 W | $2.53 | |
| 9,000 MH/s | 2,340 W | $2.39 | |
| 5,800 MH/s | 1,900 W | $1.20 | |
| 4,250 MH/s | 3,315 W | −$0.80 |


EGEM